Formularze zamówień

Firmy zainteresowane zamówieniem stoiska standardowego, wyposażenia dodatkowego lub innych dodatkowych usług prosimy o wypełnienie formularzy zamówień, podpisanie, opieczętowanie i wysłanie ich skanu na adres e-mail: wystawcy.ptk@targi.krakow.pl


Formularze zamówień prosimy o przesłanie najpóźniej do dnia 03.08.2018 r.


WAŻNE: wypełnienie formularza nr 1 i zaakceptowanie Regulaminu Wystawcy jest obowiązkowe dla wszystkich zamówień! 

  1. Aby zgłosić zapotrzebowanie na stoisko standardowe, dodatkowe wyposażenie stoiska i media należy wypełnić formularze zamówienia numer 1-1A, 2-2D, 4, 5, 6.
  2. Firmy zamawiające powierzchnię niezabudowaną (posiadające swoje stoisko) proszone są o uzupełnienie formularzy numer 1, 3-3B. 
  3. Firmy posiadające swoje stoisko, aby zamówić dodatkowe wyposażenie, podwieszenia, media i inne usługi proszone są o wypełnienie formularzy numer: 1, 2-2D, 3-3B, 4, 5, 6. 


Formularze w wersji edytowalnej (oprócz formularza 2C, który musi być wypełniony ręcznie) są możliwe do pobrania za pomocą przeglądarek Chrome i Explorer.


Formularze do pobrania


Spedycja i magazynowanie

Poniżej znajdą Państwo dokument z informacją o zamówieniu spedycji, magazynowania, wysyłki materiałów na stoisko oraz insertów do toreb kongresowych. Z uwagi na uwarunkowania obiektu, w którym odbywa się Kongres, obsługa wystawców w zakresie magazynów i spedycji będzie realizowana przez firmę Transmeble International Sp. z o.o., która jest oficjalnym i wyłącznym spedytorem obsługującym teren EXPO Kraków. Zamówienia prosimy o kierowanie bezpośrednio do firmy spedycyjnej. 

 

Osoba do kontaktu:
Marcin Frontczak
e-mail: marcin@transmeble.com.pl
tel.: (+4861) 8656807
tel. kom.: (+48) 501710984
www.transmeble.com.pl

Regulaminy

 

Przesłanie formularzy jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem wszystkich obowiązujących przepisów.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

e-mail: wystawcy.ptk@targi.krakow.pl

tel. (+4812) 6519054

tel. (+4812) 6445932

 

Organizator: 

    

 

Partnerzy organizacyjni: